hemoroid

Hemosens je unikátna formula pre zmiernenie problémov v análnej oblasti. Kombinácia Hemosens kapsúl a masťi zmierňuje príznaky, pomáha pri regenerácii sliznice a tkaniva v zadnej časti hrubého čreva a podporuje prirodzený proces hojenia. HemoSens pôsobí na dvoch úrovniach, a ponúka kompletné a účinné riešenie, ako zmierniť ťažkosti s hemoroidmi.

 hemoroidi
  • HemoSens jedna kapsula dvakrát denne po jedle s pohárom vody.

  • Denne po dobu 30 dní bez prestávky.

hemoroidi
  • HemoSens masť naneste ráno a večer pred spaním na postihnutú oblasť okolo konečníka. 
  • Odporúča sa tiež používať počas dňa.Kapsule HemoSens dávka

Užívajte jednu kapsulu HemoSens dvakrát denne po jedle (ráno a popoludní) s 2dl vody.
Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov užívajte kapsule denne po dobu 30 dní bez prerušenia. Obsah balenia s 60 kapsulami stačí za 30 dní používania. Neužívajte v kombinácii s inými doplnkami stravy, ktoré odstraňujú hemoroidy alebo iné problémy v análnej oblasti. Doplnky stravy nie sú náhradou za vyváženú a pestrú stravu. HemoSens kapsule sú určené pre dospelých. Odporúčaná denná dávka nesmie byť prekročená. Uchovávajte mimo dosahu detí! Uchovávajte kapsuly mimo dosahu vlhkosti, svetla a teploty nad 25 ° C V prípade tehotenstva alebo dojčenia, je vhodné sa poradiť so svojím lekárom.

Kapsule pôsobia zvnútra a uľahčujú dlhodobé problémy s hemoroidmi. Zmierňujú zápal v mieste výskytu a pomáhajú vytvoriť rovnováhu pri ťažkostiach s trávením. Súčasne znížujú tlak v portálnej žile, čo pomáha pri znižovaní hemoroidov, bolestí a nepríjemného pocitu v análnej oblasti.

Dávkovanie HemoSens masti

HemoSens masť naneste na postihnutú oblasť okolo análneho otvoru ráno a večer pred spaním. Používanie sa tiežodporúča počas dňa, najmä po stolici. Tento produkt sa neodporúča používať viac ako trikrát denne. Pred nanesením si dôkladne umyte a osušte ruky a okolie okolo konečníka. HemoSens masť je vhodná pre deti od 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí! Uchovávajte pred vlhkosťou mimo svetla a teplotou do 25 stupňov Celzia.

Masť na vonkajšie použitie zaisťuje okamžitý, priamy a upokojúci účinok v oblasti okolo konečníka navlažuje kožu, znižuje zápal a podporuje prirodzený proces hojenia.