hemosens

Často kladené otázky


1. Čo je HemoSens?
2. Komu všetkému pomáha HemoSens?
3. Ako používať HemoSens mastí a kapsule?
4. Ako rýchlo začne HemoSens pôsobiť?
5. Aké sú hlavné zložky HemoSens-a?
6. Existujú nejaké vedľajšie účinky v prípade používania HemoSens-a?
7. Čo sú hemoroidy, a to, čo ich spôsobuje?
8. Aké sú príznaky hemoroidov?
9. Môžu sa hemoroidy zopakovať?
10. Môžeme použiť HemoSens v prípade, že krvácame?
11. Môže sa HemoSens použiť v kombinácii s inými prostriedkami, ktoré sú určené na zmiernenie a odstránenie príznakov hemoroidov a ďalších problémov v análnej oblasti?
12. Kdaj lahko pričakujem pošiljko?
13. Je doručenie diskrétne?


1. Čo je HemoSens?

HemoSens je prírodný potravinový doplnok, a upokojujúca masť, ktorá podporuje zmiernenie symptómov hemoroidov a iných rektálnych problémov a má pozitívny vplyv na poškodené tkanivá v análnej oblasti.

2. Komu všetkému pomáha HemoSens?

Pomáha všetkým ktorí:

 • Majú problém s hemoroidmi
 • Majú vnútorné alebo vonkajšie hemoroidy
 • Spozorujú stopy čerstvej krvi na toaletnom papieri, toaletnej mise alebo v stolici
 • Cítita bolesť pri vyprázdňovaní
 • Májú chronickú zápchu
 • Májú zápal v análnej oblasti
 • Majú pocit, akokeby sa črevá nevyprázdnili po stolici
 • Majú pri sedení bolesti
 • Majú tvrdú stolicu
 • Majú pocit svrbenia, bolesti alebo pálenie v análnej oblasti
 • Majú v análnej oblasti trhliny, fistuly, abscesy alebo kŕčové žily

3. Ako používať HemoSens mastí a kapsule?

 
Pre dosiahnutie najlepších výsledkov by sa mali HemoSens kapsule a masť používať v rovnakom čase.

Vezmite dve kapsule HemoSens dvakrát denne s 2 dl vody. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov užite kapsule denne bez prerušenia po dobu 30 dní. Neužívajte v kombinácii s inými doplnkami stravy, ktoré liečia hemoroidy alebo iné problémy v análnej oblasti.

HemoSens masť naneste na postihnutú oblasť okolo análného otvoru ráno a večer pred spaním. Odporúča sa tiež používať počas dňa, najmä po stolici. Tento produkt sa neodporúča používať viac ako trikrát denne. Pred nanesením si dôkladne umyte a osušte ruky a okolie okolo konečníka. HemoSens masť je vhodná pre deti od 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí! Uchovávajte pred vlhkosťou mimo svetla a teplotou do 25 stupňov Celzia.

4. Ako rýchlo začne HemoSens pôsobiť?

HemoSens obsahuje prírodné zložky, ktoré majú okamžitý účinok po použití. Tieto účinky sa líšia od užívateľa k užívateľovi, a výsledky nemusia byť vidné hneď po použití. K dosiahnutiu najlepších výslekov odporúčame HemoSens použiť presne tak, ako je to uvedené v tejto informácii.

5. Aké sú hlavné zložky HemoSens-a?

 

HemoSens kapsule a masť obsahujú rôzne prírodné zložky, ktoré môžu zmierniť príznaky v análnej oblasti, ako je aloe vera, vilínia, citrónové bioflavonoidy, koreň zázvoru, lesné čučoriedky,ovos a peruánsky balzam.

6. Existujú nejaké vedľajšie účinky v prípade používania HemoSens-a?

HemoSens obsahuje prírodné zložky a nie sú známe žiadne vedľajšie účinky. V prípade, že ste alergickí na niektorú zo zložiek HemoSens-a alebo gélových kapsúl ich nepoužívajte.

7. Čo sú hemoroidy, a to, čo ich spôsobuje?

Hemoroidy sú uzlovité rozšírenia takzvaného dutinkového telesa nad zvieračom análneho otvoru Poznéme vnútorné a vonkajšie hemoroidy. Hemoroidy sa môžu vyvinúť kedykoľvek pri zvýšení tlaku v žilách konečníka. To môže nastať pri zápche, častej námahe pri vylučovaní, chorôb pečeňe, počas tehotenstva a pôrodu alebo zdvíhaní ťažkých vecí, praci na meste, fyzickej námahe a ostatné činitele, ktoré zvišujú tlak v portálnej žile..

8. Aké sú príznaky hemoroidov?

Svrbenie až pálenie konečníka
Pocit pálenia v konečníku
Bolesť v análnej oblasti
Bezbolestné, čerstvé krvácanie počas vyprázdňovania
Krv, ktorá môže byť vidieť na toaletnom papieri
Vyklenutie hemoroidov do análneho kanála(pociťujemo ich ako, ako hrbolčeky na okraji konečníka)
Vyprázdnenie je často namáhavé, občas bolestivé.
Pocit, že črevo nie je po stolici úplne vyprázdnené (čo vedie k častejšiemu vyprázdňovaniu, a silnému napínaniu)
unikanje stolice

9. Môžu sa hemoroidy zopakovať?

Hemoroidy nie sú choroba z ktorej ste sa vyliečili, ale je nepríjemná závada v análnej oblasti, spôsobená zvýšeným tlakom v portálnej žile. Hemoroidy môžu nastať, aj keď sme sa zbavili všetkých symptómov. Ako prevencia sa odporúča najmä zmena v životnom štýle a jedenie stravy bohatej na vlákninu a pravidelným pitím vody.

10. Môžeme použiť HemoSens v prípade, že krvácame?

V prípade, že máte silné krvácanie sa pred použitím poraďte so svojím lekárom, pretože to môže znamenať krvácanie v pokročilom štádiu hemoroidov, pre ktoré je potrebná chirurgická liečba. . Formula HemoSensa je zložená zo zložiek, ktoré znižujú a zastavujú krvácanie do análnej oblasti, regenerujú spojivové tkanivo a posilňuje kapilárnej steny.
Ku krvácaniu môže dôjsť aj v dôsledku ďalších chorôb. Ak je krvácanie malé a ich zbadáte ako čerstvé stopy na toaletnom papieri v záchodovej mise alebo na stolici, odporúčame použiť HemoSens.
HemoSens vzorec obsahuje zložky, ktoré môžu znížiť alebo zastaviť krvácanie v oblasti konečníka, regenerovať spojivové tkanivo a posilniť kapilárne steny.

11. Môže sa HemoSens použiť v kombinácii s inými prostriedkami, ktoré sú určené na zmiernenie a odstránenie príznakov hemoroidov a ďalších problémov v análnej oblasti?

Formula v HemoSens-u je výsledkom mnohoročného výskumu a testovania s cieľom vyvinúť optimálne riešenie na zmiernenie problémov v oblasti konečníka, ako sú hemoroidy. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, neodporúčame používať HemoSens súčasne s inými látkami pre zmiernenie alebo liečenie príznakov pre hemoroidy a dalších problémov v análnej oblasti.

12. Kedy môžem očakávať zásielku?

Ponúkajúci v slúbenej lehote výrobok zabalí a odošle.Predajca tovar zabalí a odošle maximálne do 2 pracovných dní od zadania objednávky. Partner na doručenie zásielok je GLS Slovensko. Predpokladaná oficiálna dodacia lehota je 2-3 pracovné dní.

13. Je doručenie diskrétne?

Súkromie našich zákazníkov je pre nás veľmi dôležité, a preto posielame všetky naše produkty v neoznačenom obale, bez loga alebo výpisa obsahu.