hemoroidi

HemoSens


HemoSens je prírodný produkt založený na rokoch výskumu v oblasti prevencie a zmiernenia problémov v análnej oblasti. HemoSens balík pozostáva z kapsúl a masti, ktoré spoločne predstavujú najúčinnejší recept na odstránenie anorektálnych problémov. HemoSens poskytuje okamžitý upokojujúci účinok v postihnutej oblasti. Pomáha pri zastavení krvácania, pôsobí proti zápalu, má hydratačný a chladivý účinok, pomáha pri citlivosťi, podráždeniu, svrbeniu a pocitu pálenia. Reguluje trávenie, pomáha pri lahšom vyprázdňovaní, zvyšuje pružnosť pokožky v konečníku a podporuje prirodzený proces hojenia. Produkt okrem hemoroidov pomáha zmierniť príznaky a ďalšie anorektálne problémy, ako sú análne trhliny, fistuly, abscesy, rektálne uzly a svrbenie konečníka.

Na trhu existuje veľa produktov na liečbu hemoroidov, ale iba HemoSens pôsobí na dvoch úrovniach, a to preventívne a liečebne a tak vedie k lepším a dlhodobým výsledkom. HemoSens je prírodný a efektívny.


Výhody

Hemosens je najúčinnejšia formula na liečbu hemoroidov. Balíček HemoSens zahŕňa masť a HemoSens kapsule a je prvou voľbou pre čoraz väčší počet ľudí, ktorí trpia hemoroidmi a ďalšími problémami v análnej oblasti.


hemoroid
 • Znižuje hemoroidy
 • Obnovuje spojivové tkanivo
 • Posilňuje steny kapilár
 • Znižuje a zastavuje krvácanie do análnej oblasti
 • Znižuje bolestivé, pálenie a pocit svrbenia
 • Znižuje zápal
 • Podporuje krvný obeh v análnej oblasti
 • Reguluje trávenie
 • Podporuje prirodzenú funkciu enzýmov
 • Posilňuje imunný systém
 • Kapsule sú vhodné pre vegetariánov a vegánov
 • 100% prírodné a bez vedľajších účinkov
 • K dispozícii bez lekárskeho predpisu
 • Pôsobia rýchlejšie
 • Diskrétne zásielka
 • Možnosť posielania »Na poštu«
 • Platba na dobierku
 • Vrátenie peňazí
 • Vyrobené v EU
 • Okamžité pôsobenie a okamžitý upokojujúci účinok
 • Pohodlné balenie vhodné pre prenášanie

Kapsuly pôsobia vnútorne a uľahčujú dlhodobé problémy s hemoroidmi. Zmierňujú na mieste pôvodu a pomáhajú priviesť späť do rovnováhy tráviaci systém, znížujú tlak v portálnej žile a tým aj hemoroidy, zmierňujú bolestí a nepríjemné pocity v análnej oblasti.

Masť na vonkajšiu liečbu hemoroidov poskytuje okamžitý, priamy a upokojujúci účinok v oblasti okolo konečníka a rehydratuje pokožku, znižuje zápal a podporuje prirodzený proces hojenia.

 

Zložky

 

hemoroidi
Hammamelis virginiana (Americký hamamel):
Extrakt amerického hamamelu je najznámejší a najefektívnejší rastlinný prostriedok pre liečbu cievnych problémov v análnej oblasti. Štúdie dokázali, že má americký hamamel priaznivý vplyv na hemoroidy, kožné vredy a ekzémy.
heamorrhoidsRed Orange Complex®:
Pre svoje ochranné vlastnosti v prípade oxidačného stresu, ako tiež schopnosti komplexa červených pomarančov na ochranu krvných tkanív, môže používanie patentovaného Red Orange Complex®-a pozitívne pôsobiť na už jestvujúce hemoroidy a zároveň chráni žily pred ich tvorením.

hemeroidi
Rhizoma zingiberis (Zázvor):
So svojím viacvrstvovým pôsobením je zázvor už po stáročia populárna bylina. Aktívne zložky, ako gingerol, shogaol, zingeron a éterických oleje pôsobia blahodárne na mnohé biologické systémy a antoxidatívne cesty. Antioxidanty, ktoré zlepšujú krvný obeh, pomáhajú zabráňovať tvorbu hemoroidov a tiež zmenšujú už vzniknuté hemoroidy.
hemoroidi
CAPROS®:
Patentovaný materiál Capros® je skvelý antioxidant a veľkou podporou kardiovaskulárneho systému. Zloženie Caprosovih vlastnosti má pozitívny vplyv na stav hemoroidov, medzitým na jednej strane znižuje krvný tlak a následné bolesti v postihnutej oblasti, na druhej strane zlepšuje kvalitu cievnych plôch, čím sa ďalej znižuje tvorba hemoroidov.

hemoroidi
Aloe vera:
Aloe vera sa už tisíce rokov používa pre liečebné účely a je jednou z najviac cenených liečivých rastlín. Má protizápalové, antibakteriálne, antivírové a antimikrobiálne účinky, a takisto reguluje trávenie a podporuje funkciu imunitného systému.
hemoroid
Avena sativa (ovos):
Ovsené vlákna regulujú trávenie a znížujú tlak v rektálnych žilách, čo je jeden z hlavných dôvodov pre vznik hemoroidov.
hemeroidiBambucké maslo:
Je známe, že bambucké maslo podporuje obnovu kože, zlepšuje krvný obeh, podporuje hojenie rán, a môže pomôcť odstrániť jazvy v dôsledku svojich protizápalových vlastností. Vo svojej čistej forme sa panenské bambucké maslo používa pre liečenie ekzémov, velmi suchej kože a hemoroidov.
hemoroidiRuscus aculeatus (Listnatec pichlavý):
Alkaloidy a sparteín, ktoré sa nachádzajú v listoch listnatca bodlinatého pozitívne ovplyvňujú elasticitu žilových stien zlepšujú prietok krvi a znižujú zápal a opuch spojený s hemoroidmi.

HemoSens je vyrobený z prírodných zložiek na podklade certifikovanej formuly, a je ideálny pre zmiernenie problémov v oblasti konečníka. Zložky v HemoSens produktov pomáhajú zmierniť príznaky vnútroných a vonkajších hemoroidov, zápalov v oblasti konečníka, prasklín, vredov a tiež pomáhajú obnovovať sliznicu a tkanivá v zadnej časti hrubého čreva a podporujú prirodzené hojivé procesy.HemoSens Kapsule:

Denná dávka: 2 kapsule
Aktívne zložkyV 1 kapsuleObsah v dennej dávke
ROC (Red Orange Complex®) M50 mg100 mg
CAPROS®100 mg200 mg
Tri-calcium citrát (tetrahydrát)
 Obsah vápnika: min. 24%
416,7 mg
100 mg
833,4 mg
200 mg
Ovos50 mg100 mg
Hammamel virgínsky50 mg100 mg
Listnatec pichlavý20 mg40 mg
Exstrakt kajenského korenia5 mg10 mg
Exstrakt koreňa zázvorja5mg10 mg
Oxid ciničitý
Obsah zinku: min. 80%
3,1 mg
2,5 mg
6,2 mg
5 mg

HemoSens Masť:

Voda, Bambucké maslo, Cetyl a stearyl, Hydrolát z vilínu viržinskeho, Oxid zinočnatý, Glycerín, Cetearyl glukozidy, Dicaprylyl éter, Olivový sodium, Kakaové maslo, Stearan horečnatý, Jojobový olej, Hydrogenovaný etylhexyl olivám, Kaolín, Metylparabén, Xantánová guma, Kyselina citrónová, Alantoín, Dvojsodná soľ EDTA, Hydrogenovaný olivový olej nezmydelniteľných látok, Tokoferol, Etanol, Extrakt Aloe vera.

Štúdie

Red Orange Complex® - ROC komplex z červených pomarančov:

Vedecké poznatky dokazujú, že štandardizovaný komplex červených pomarančov ROC je nová surovina pre udržanie zdravia epitelového tkaniva a celého tela, ktorý zlepšuje vonkajší vzhľad ako aj dobré cítenie.

Komplex z červených pomarančov je štandardizovaný prášok získaný zo šťavy z troch farebných vrstiev červených pomarančov zo Sicílie. Stromy červených pomarančovníkov rastú na vybraných oblastiach okolo sopky Etny, a ako také sú vystavené extrémným podmienkám a v dôsledku toho sú bohaté na ochranné látky.

Niekoľko klinických štúdií potvrdilo, že konzumácia komplexa červeného pomaranča nasprotuje vzniku oxidačného stresu, a dokonca aj u ľudí, ktorí sú obzvlášť vystavení stresu - fajčiari, policajti, diabetici a ľudia vystavení znečistenému ovzdušiu. Účinnosť extraktu v boji proti oxidačnému stresu bola preukázaná meraním koncentrácie markerov oxidačného stresu v krvnej plazme.

Pravidelná konzumácia komplexa červených pomarančov má blahodárne účinky na kožu, iné epitelové tkanivá a celé telo. Pre svoje ochranné vlastnosti v prípade oxidačného stresu ako aj schopnosti komplexa červených pomarančov pre ochranu epitelového tkaniva, môže mať jeho použitie pozitívny vplyv na už existujúce hemoroidy a zároveň chráni žily pred ich vzniknutím. Práve tento komplex obsahuje bohatý výber bioflavonoidov, účinných látok, ktoré prispievajú k odstráneniu príznakov akútnej formy hemoroidov.

Zverejnené výsledky o surovine ROC - red orange complex: Russo A, et al. J Food Sci 67: 2814-2818 (2002). Sorrenti V, et al. J Food Sci 69: 480-484 (2004). Cornelli UA, et al. Progress in Nutrition1:21-27 (2000). Frasca G, et al. Nat Prod Res 24(15):1469-1480 (2010). Bonina F, et al., Nutr Res 25:917-924 (2005). Bonina FP, et al. Nat Prod Res 22(17):1544-51 (2008). Bonina F, et al., Diabetes Nutr Metab 15: 14-19 (2002). Cimino F, et al., Biofactors 30: 129-138 (2007). Cardile V, et al., Phytoter Res 24:414-418 (2010). Puglia C, et al., J Cosm Derm 13(2):151-7 (2014).


CAPROS®:

Phyllanthus emblica alebo indický egreš, je jednou z najdôležitejších arjuvedských surovín, ktoré sa tradične používajú na liečbu rôznych zdravotných ťažkostí. CAPROS je extrakt pripravený z jedlých plodov indického egrešu. Účinnosť a bezpečnosť extraktu boli potvrdené v testoch na skutočných surovinách. Humánne klinické štúdie ukázali, že CAPROS pomáha udržiavať zdravie cievného systému a kože.

Výsledky klinických štúdií potvrdzujú pozitívny vplyv Caprosa na viacej aspektov stavu cievného systému:

1. Podpora zdravia endotelu - vnútornej vrstvy obehového systému (hladiny endoteliálnych markerov)

2. Zníženie systolického ako aj diastolického krvného tlaku meraného na brachiálnej tepne

3. Zlepšený objektívny profil lipidov v krvi

4. Významné zníženie usadenia krvných doštičiek a množstva C-reaktívneho proteínu, čo je marker systémového zápalu

Zdravý krvný obehový systém znižuje možnosť komplikácií s hemoroidmi.

CAPROS je známy pre jeho veľmi vysokú hodnotu ORAC-a, čo naznačuje vysokú schopnosť viazať voľné radikály. Surovina nemá oxidačné vlastnosti, znižuje výskyt systémového zápalu. Zloženie Caprosovih vlastnosti majú pozitívny vplyv na stav hemoroidov - na jednej strane, znižujú krvný tlak a následné bolesťi v postihnutej oblasti, na druhej strane zároveň zlepšuje kvalitu cievnych plôch, čím sa ďalej znižuje tvorba hemoroidov. Popísané pozitívne antioxidačné a kardiovaskulárne účinky slepšujú zdravotný stav, a to nielen cievnej siete, ale majú tiež priaznivý vplyv na zdravie celého systému.

Zverejnené výsledky o surovine CAPROS: Pingali Usharani, Nishat Fatima, Muralidhar Nizampatnam; Diabetes, Metabolic Syndrome and Obesity: Targets and Therapy 2013:6 1–10. Tuhin Kanti Biswas, Shraban Chakrabarti, Srikant Pandit, Utpalendu Janaa, Subrata Kumar Dey; Journal of Herbal Medicine, 4 (2014) 188‐194. Nishat Fatima, Usharani Pingali, N. Muralidhar. Phytomedicine. j.phymed.2013.10.024. Savita Khanna, Amitava Das, James Spieldenner, Cameron Rink, and Sashwati Roy; J Med Food 18 (4)2015, 415–420. Nishat Fatima, Usharani Pingali, Raveendranadh Pilli; Pharmacognosy Research | January‐March 2014 | Vol 6 | Issue 1. P. Usharani, P.V. Kishan, Nishat Fatima and C. Uday Kumar; IJPSR


Vápnik a flavonoidy:

Vápnik a flavonoidy dokázane pomáhajú pri odstraňovaniu príznakov akútnych hemoroidov. V klinickej štúdii boli pozitívne účinky na väčšinu príznakov viditeľné už po dvoch dňoch používania. Po štyroch týždňoch liečby s vápnikom boli úplne odstránené príznaky akútnych hemoroidov u 76%, zatiaľ čo pri liečbi s flavonoidmi u 73% užívateľov.

Zdroj: Sarabia in sod., 2001. Current Therapeutic Research, 62: 524-529.


Hamammel virgínsky:

Štúdie ukázali, že má Hammamel virgínsky priaznivý vplyv na hemoroidy, kožné vredy a ekzém. Hlavnými účinnými látkami Hammamela virgínskeho sú taníny (triesloviny) a éterické oleje, ktoré majú sťahujúci účinok. Bolo ďalej ukázané, že Hammamel virgínsky má priaznivý vplyv na krvné cievy a má protizápalové účinky.

Zdroje:1. Swoboda M, Meurer J. Treatment of atopic dermatitis with hamamelis ointment. Br J Phytother . 1991;2:128–132.2. Korting HC, Schafer-Korting M, Hart H, et al. Anti-inflammatory activity of hamamelis distillate applied topically to the skin. Eur J Clin Pharmacol . 1993;44:315–8.3. Hughes-Formella BJ, Bohnsack K, Rippke F, et al. Anti-inflammatory effect of hamamelis lotion in a UVB erythema test. Dermatology . 1998;196:316–322.5. Bernard P, Balansard P, Balansard G, Bovis A. Venotonic pharmacodynamic value of galenic preparations with a base of hamamelis leaves. J Pharm Belg 1972;27:505-12.